Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super rande! :*

Jak mít super rande?

1. Vyber si vůni!

Kluci milujou holky, které mají vkus a umí si vybrat hezkou vůni. Chce to jemný, nejlépe neparfémovaný deodorant do podpaždí, trochu vůně do vlasů, na krk, na zápěstí do míst, kde jsou tepny a do kolenních jamek. Možná jednou po letech, až se vrátíš k té samé vůni, tak si vaše první rande vybavíš do nejmenších detailů.

Tip: Nezkoušej žádnou těžkou vůni své mamky, i když jde o prestižní značku. Naopak si vyber co nejněžnější variantu a pokud ho chceš opravdu okouzlit, nech ho, ať tě políbí do tvých voňavých vlasů. Pro kluky není nic erotičtějšího než voňavá hříva!

2. Buď přesná

Jestli si myslíš, že budeš zajímavá a on ještě natěšenější, když ho necháš čtvrt hodiny čekat, pěkně se pleteš! Až totiž dorazíš, najdeš ho tam minimálně pěkně naštvanýho - pokud už nebude na cestě domů.

Tip: Nejideálnější bude, když na místo setkání nebo někam poblíž dorazíš o 5minut přív. Budeš tak mít dostatek času ,,rozdejchat" nervozitu, přetřít pusu leskem a vykráčet se zářivým usměvem zpoza rohu :-)

3. Na oblečení záleží

Ale jinak, než si myslíš! Pro kluky nemůže být horšího zklamání, než když pozvou na rande ulítlou skejťačku a ko kavárny pak na jehlách přicupitá bárbína v mini a s výśtřihem až k pasu. Ne, že by se kluci zádi nepodívali, ale na první rande se prostě takový výhled nehodí.

Tip: Úplně nejlepší bude, když dorazíš v oblečení, ve kterém tě zná ze školy nebo od chvíle, co jste se seznámili. Klidně si oblékni nové tričko, ale vždycky pamatuj na to, že se musíš cítit dobře a přirozeně. Sexy korzet si schovej na párty.

4. Líčení nepřeháněj!

Když přijdeš zmalovaná jako kraslice, bude na tebe tvůj miláček celoé rande čučet jako na ufouna. Kluky totiž děsí nánosy barev. Navíc není nic trapnějšího než odlepená umělá řasa nebo rozteklé Sestíny. A jestli si myslíš, že doma něžně zulíbá svou mikinu, kterou jsi mu zamazala rtěnkou, tak se prober. To tě spíš prokleje!

Tip: Na té pořád omílané přirozenosti fakt něco je! Kluci milujou svěží holky. Nic proto nezkazíš tónovacím krémem, řasenkou a bezbarvým leskem na rty. Budeš nakousnutí :-)

5. Najez se

Chápeme, že máš díky nervům na pochodu totálně sevřený žaludek a jedinné, na co nemáš pomyšlení je jídlo, ale něco sníst musíš. Zkus do sebe dostat alespoň müsli tyčinku. S plným žaludkem se budeš zaprvé cítit líp, zadruhé ti nebude na omdlení a zatřetí ti v nevhodnou chvíli nebude hlasitě kručet v břiše. Nebo bys ráda vyplnila chvíle ticha právě tímto způsobem?

Tip: Jestli nestíháš, vezmi si s sebou do kabelky jablko nebo sušenku a slupni ho až cestou na rande. Jo a pozor na drobečy u pusy a mezi zuby! Zrcátko v kabelce to jistí!

6. Vyber správné místo!

Sejděte se na takovém místě, kde se budete cítit fajn a kde na sebe budete mít klid! Což rockovej klub ani diskotéka není. Je tam spousta rušivých elementů a nedozvíte se o sobě absolutně nic! Odlehlý park ale také není dobrý nápad. Tam je pro změnu toho ticha až moc. Vymyslete něco mezi tím.

 

7. Mluv!

Trapné ticho je noční můrou všech randících! Jestli tvůj objev nepatří zrovna mezi ukecané týpky, je dost možné, že témata hovorů budou záviset na tobě.Aspoň pro začátek určitě :-) Pokud bude ale vytrvale mlčet a za celou dobu zahuhlá maximálně jo nebo ne, zvaž, jestli o někoho takového s pusou na zámek vůbec stojíš.

 

Tip: Snaž se rozhýbat konverzaci obecnými otázkami např. ,,Na čem jsi byl naposledy v kině? Co zrovna teď sjíždíš v iPodu? Plánuješ něco na víkend? Děláš nějaký sport?" Nech ho, ať se chytí a začne povídat sám. Na kluky je potřeba nespěchat a trochu jim ,,helfnout".

8. Buď přímá!

Vaše 1.rande se blíží ke konci, ty se cítíš jako v pohádce a chceš, abyste se scházeli a poznávali dál. Jenže on se zatím neprojevil, neřekl si o tvé telefonní číslo a ty vlastně nevíš, na čem jsi... Je nutné nechat to na něm nebo se můžeš odhodlat a projevit zájem o pokračování?

Tip: On se v tu chvíli určitě cítí určitě stejně jako ty a čeká buď na nějakou tvou reakci nebo náznak, který mu napoví. Buď tedy klidně akční a na rovinu se ho zeptej, kdy se zase sejdete. Předejdeš tím dlouhodobému vysedávání u mobilu a infarktovým stavům při každém jeho zapípání :-)

9. Buď sebevědomá!

Nechceme tě tím donutit k nepřirozené póze, díky které vkráčíš do kavárny jako lvice salónů a sjedeš ho povýšeným pohledem. To ne! Jen měj na mysli to, že když se tam proplížíš a budeš se vylekaně rozhlížet kolem sebe, určitě na něj nezapůsobíš. Maximálně se zamyslí nad tím, proč tě na to rande vlastně pozval.

Tip: Buď přístupná, usměvavá, vstřícná, nekuňkej a mluv nahlas a jasně. Na nic si nehraj, ale ani se zbytečně nestyď projevit.

10. K ničemu se nenuť!

Večer sis sice docela užila, přesto pořád pochybuješ? Tak se hlavně nepřemáhej a do ničeho se nenuť a už vůbec ne jen z lítosti k dotyčnému. Takhle by totiž city fungovat neměly a je lepší to ukončit hned, než to odkládat na dobu, kdy ho to možná bude bolet daleko víc.

Tip: Jestli ho nechceš úplně odepsat hned po prvním rande jen proto, že si nejsi jistá nebo tě úplně neuchvátil, a přitom chceš být férová, pak se s ním klidně ještě párkrát sejdi, než se definitivně rozhodneš, jak dál.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Your Inspiration To Blood Urgency Numbers

(ACYNCIMMINSBOW, 9. 10. 2018 7:38)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-ou-acheter/

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 28396
Měsíc: 307
Den: 9